Pozycjonowanie

 

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania, zwane również SEO (Search Engine Optimization) to czynności, które mają na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony internetowej na wybrane wyrażenia kluczowe w wynikach wyszukiwania.seo-1216173_640

Jak wygląda to w praktyce? Przyjmijmy, że sprzedajesz części do motocykli Jawa. Posiadasz stronę internetową, na której oferujesz swoje produkty. Ktoś wpisuje w przeglądarce Google frazę: „części motocykl Jawa”. Dzięki procesowi pozycjonowania Twój serwis będzie się wyświetlał jako jeden z pierwszych w wyszukiwarce Google, a jak udowodniono – użytkownicy klikają zazwyczaj w adresy witryn, które pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwarki. To przełoży się na dużo większą ilość użytkowników odwiedzających Twoją stronę internetową, a co za tym idzie – na wzrost dochodów firmy

Pozycjonowanie stron internetowych to specjalność Neptune Design. Co otrzymujesz w ramach naszej usługi?

– indywidualnego opiekuna strony internetowej

– dopasowanie strony do wymagań algorytmów wyszukiwania

– publikację wizytówek firmy w sieci

– dopasowanie elementów serwisu pod pozycjonowanie

– usunięcie błędów z kodu strony mających niekorzystny wpływ na pozycjonowanie

– optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek

– 4 raporty pozycji w miesiącu + raport pozycji na koniec każdego miesiąca

– profesjonalne doradztwo i pomoc

– wizytówkę w miejscach Google

– instalację Google Analytics – narzędzie analizy statystyk WWW

– kontrolę poprawności działania serwisu za pomocą narzędzia Google Webmaster Tool

 

Korzyści

sukcesNie bez powodu pozycjonowanie stało się najbardziej skuteczną formą promocji w Internecie. Obecność witryny w wynikach wyszukiwania wiąże się z nieocenionym zyskiem dla firmy, zarówno w zakresie promocji marki, budowania jej pozytywnego wizerunku, jak i nawiązania współpracy z klientem.

Liczby, które pokazują, że warto korzystać z usługi SEO:

– 300 – 500 milionów – tyle zapytań dziennie pojawia się w wyszukiwarkach internetowych

– 80% – ilość użytkowników poszukujących produktów i usług za pomocą wyszukiwarki

– 60% – tyle spośród użytkowników wybiera naturalne wyniki w Google

Nie musisz szukać klientów, możesz sprawić, że to oni znajdą Ciebie, a w efekcie docenić cztery podstawowe atuty płynące z usługi SEO:

– zysk – większa ilość Klientów
– prestiż – obecność marki w sieci
– bezpieczeństwo – stosowanie etyki Google
– wygodę – zlecenie usługi profesjonaliście

Z Neptune Design osiągniesz każdy z powyższych celów. To właśnie wyszukiwarka internetowa stanowi obecnie główne źródło informacji dla milionów użytkowników. Dzięki wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania dotrzesz do szerokiego grona klientów zainteresowanych Twoją usługą, a jednocześnie klienci dotrą do Ciebie. W tej kombinacji zyskuje każda ze stron: użytkownicy są zadowoleni, że znaleźli to, czego szukali, Ty zaś – że wybrali właśnie Twoją ofertę.

Cennik

W ramach analizy Twojej strony internetowej i jej potencjału reklamowego, Neptune Design opracowuje indywidualny i długofalowy model promocji serwisu w wynikach wyszukiwania Google.